Sklep Maxi Zoo w Parku Glinianka już otwarty!

W środę 29 listopada, Maxi Zoo, największa sieć sklepów dla zwierząt w Polsce, otworzyła swoje drzwi dla klientów Parku Glinianka. Dzięki pojawieniu się placówki w parku handlowym okoliczni mieszkańcy będą mogli zakupić produkty, w tym akcesoria i pokarm, dla swoich pupili, a także skorzystać z fachowych porad dotyczących ich pielęgnacji. To już 111. placówka sieci w Polsce. 

Sklep, o powierzchni 388 mkw., zapewni łatwy dostęp do szerokiej gamy towarów dla zwierząt oraz możliwość uzyskania profesjonalnych porad dotyczących żywienia i opieki nad zwierzętami. Na zakupy można zabrać swojego pupila, aby na miejscu przymierzyć ubranka albo szelki czy też sprawdzić rozmiar transportera. Na czworonogów czeka ‘bar’ - dostępne są miski z karmą oraz woda. Dodatkowo do dyspozycji jest waga, która pozwoli zważyć zwierzęta. 

Podczas zakupów, klienci znajdą nie tylko podstawowe produkty, ale także specjalistyczne karmy i leki OTC dla zwierząt z problemami zdrowotnymi, a także różnorodny asortyment akcesoriów, które pozwolą zapewnić dobrobyt ich pupilom. 

Z okazji otwarcia przez cztery dni, od 29 listopada do 2 grudnia, Maxi Zoo przygotowało atrakcyjną promocję dla klientów. Przy zakupie co najmniej dwóch produktów, naliczony zostanie 20 proc. rabat na cały rachunek.  

Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach: 9:00-20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.  

TOP