Magia Świąt w Parku Glinianka – odwiedź nas 16 i 17 grudnia!

/ / Aktualności

Przedświąteczny czas w Parku Glinianka zapowiada się niezwykle magicznie! Na naszych klientów czeka mnóstwo niespodzianek, które umilą ten wyjątkowy czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zapraszamy w nadchodzący weekend do Łubnej!

Już 16 grudnia, od godziny 10:00 do 18:00, najmłodsi goście Parku Glinianka będą mieli okazję odwiedzić chatkę Świętego Mikołaja. Nie tylko będą mogli spotkać samego Mikołaja, ale także zrobić sobie zdjęcie z nim i jego pomocnikami – elfami. Zdjęcie z tego wyjątkowego spotkania zostanie wydrukowane bezpłatnie na miejscu, jest to więc doskonała okazja do uwiecznienia magicznych chwil na fotografii. Na najmłodszych czekać będzie także słodki upominek.

Klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę minimum 200 złotych na maksymalnie dwóch paragonach, otrzymają świąteczny prezent. W trakcie wydarzenia odbędą się także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – do zdobycia m.in. żywe choinki.

Ale to jeszcze nie wszystko, bo w sobotę w godzinach od 15:00 do 18:00, na terenie zewnętrznym Parku Glinianka, odbędzie się również wspólne ognisko, na którym będzie można m.in. skosztować kiełbasek upieczonych nad ogniem.

Dodatkowo w dniach 16 i 17 grudnia odbędzie się Jarmark Regionalny, podczas którego znaleźć będzie można szeroki wybór lokalnych produktów spożywczych czy ekologicznych artykułów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Łubnej i okolic do wspólnego uczestnictwa w tych wyjątkowych przedświątecznych wydarzeniach. Niech ten czas będzie pełen radości, magii i wzajemnej życzliwości!