Relacja ze świątecznego wydarzenia w Parku Glinianka

/ / Aktualności

16 grudnia 2023 r. dla Klientów Parku Glinianka zorganizowaliśmy świąteczne wydarzenie, które przyciągnęło tłumy. Wśród atrakcji była Chatka Świętego Mikołaja, a w niej on sam we własnej osobie, liczne konkursy z nagrodami, prezenty za zakupy, a także wspólne ognisko z kiełbaskami. Dodatkowo przez cały dzień można było kupić upominki dla siebie czy najbliższych na Jarmarku Regionalnym.

W trakcie wydarzenia, w godzinach od 10.00 do 18.00, otwarte było stanowisko promocyjne, gdzie Klienci mogli zarejestrować swoje paragony, aby otrzymać w zamian prezent świąteczny. Warunkiem udziału w akcji było dokonanie zakupów na kwotę min. 200 zł na maksymalnie dwóch paragonach ze sklepów działających na terenie Parku Glinianka. Część prezentów została ufundowana przez Carrefour, KiK i Jysk. Cała inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem, łącznie tego dnia zarejestrowane zostały paragony na sumę ponad 33 tysięcy złotych!

Dodatkowo prowadzone były konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Verona oraz stanowisko z choinkami Centrum Ogrodniczego DAR OGRODU. Nad przebiegiem całości wydarzenia czuwał konferansjer.

Klimatyczna Chatka Świętego Mikołaja była oblegana przez najmłodszych, którzy chcieli sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie i otrzymać słodki upominek. Z kolei dorośli chętnie korzystali z propozycji Jarmarku Regionalnego, gdzie lokalni wystawcy prezentowali swój asortyment – na stanowiskach można było znaleźć m.in. piękne dekoracje florystyczne,

ręczne wyroby z włóczki, miody z pasieki, naturalne oleje i ekologiczne produkty spożywcze. W godzinach popołudniowych wszyscy chętni mogli wziąć udział w mikołajowym ognisku z poczęstunkiem.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia przy kolejnej okazji!