GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 20:00

Niedziela handlowa
10:00 - 18:00

Telefon

(+48) 22 263 98 66

Sklep Maxi Zoo

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”. Aktualnie spółka dysponuje ponad 100 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Jastrzębiu-Zdroju, Opolu, Sosnowcu, Gliwicach, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Tczewie, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu, Koninie, Radomiu, Szczecinie, Lubinie, Toruniu, Zielonej Górze i Ostrołęce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl.

W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów. Osoby, które zdecydują się na jej instalację mogą aktywować stały rabat Friends w wysokości 5% na każde zakupy, który będzie obowiązywał aż do 31.06.2024 r. i może łączyć się z innymi promocjami oferowanymi przez sieć. Dzięki aplikacji klienci Maxi Zoo zyskują dodatkowo specjalne kupony rabatowe na wybrane produkty, możliwość zakupu online z poziomu smartfona, wyszukania najbliższego sklepu stacjonarnego, najnowsze oferty promocyjne czy ciekawe artykuły o tematyce związanej ze zwierzętami.

Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Lokalizacja sklepów na mapie

Park Glinianka / Sklepy

TOP